Hakkımızda
banner3 banner4 banner1 banner2

HAKKIMIZDA

Erfa Global, kurumsal firmaların hizmete  yönelik tüm ihtiyaçlarına profesyonel bir çalışma anlayışı doğrultusunda cevap vermektedir.  Müşteri memnuniyetini ve güvenirliliğini  en üst seviyede  tutarak gelişimini güveniyle büyütmektedir. İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini arttırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Erfa Global, alanında  en iyi olmak ve en iyi kalmak  amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçlle sürdürmektedir.  Koşulsuz müşteri memnuniyeti ile çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ile çalışma, teknolojik ve kültürel  gelişmelere tam uyum,  eğilimli ve kalifiye hizmet elemanı yetiştirme, kalite yönetim sisteminden ödün vermeden çalışma, doğaya ve çevreye zarar vermeden faaliyet gösterme gibi amaçlar edinmiş  ve bunlardan  asla taviz vermemiştir.

 

VİZYON

Firmamız 2000 yılında profesyonel hizmet sektöründe ve endüstriyel temizlik malzemeleri alım-satım- tedarik alanında kurulmuş ve sektördeki yerini almış olup,  deneyimli ve uzman kadromuzla hizmeti ve memnuniyeti ön planda tutarak  sizlere güvenilir ve kaliteli  ürünler sunmanın  mutluluğunu yaşamaktayız.

Firmamızın kurucularının  ve çalışmakta olan uzman kadromuzun 15 yıla yakın hizmet ve malzeme deneyimlerini Erfa Global firmamızda bir  araya  toparlayıp, hızlı ve emin adımlarla  sektördeki yerimizi almak vizyon ve misyon hedeflerimizdendir.

 

MİSYON

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini  karşılayacak kalite seviyesini sağlamak  anlayışından yola çıkarak, bütün personelimizle birlikte kalite politikalarımızdan ödün  vermeden hizmet ve ürün  alanında  sektörün liderlerinin arasında yer almaya kararlıyız. Hedeflerimizden yola çıkarak sizlere hizmet  vermekten onur ve  kıvanç duyarız.

Saygılarımızla;

Erfa Global

Hakkımızda
Markalar
İletişim Bilgileri
Belgelerimiz
Pdf Broşürler
Cam Temizleme Grubu
Bez Grubu
Aparat Grubu

tel
www.erfaglobal.com

Sosyal Medya'da Erfa


 

Vagon Media |Web Tasarım